Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Перша ліга 2018/19
Print
1 тур 11-11-2018 08:00 «Старий город» 0 : 3 «Юнайтед»
  11-11-2018 09:00 «Альянс» 3 : 2 «Агро-старт»
  11-11-2018 10:00 «Вектра» 5 : 1 «Патріот»
  11-11-2018 11:00 «Слобода» 4 : 0 «Юніт»
  11-11-2018 12:00 «Служба порятунку» 2 : 3 Єрківська ОТГ
  11-11-2018 21:00 «Гермес» 3 : 3 «Granada-Makros»

2 тур 24-11-2018 08:00 «Юнайтед» 2 : 3 «Гермес»
  24-11-2018 09:00 «Патріот» 3 : 2 «Служба порятунку»
  24-11-2018 10:00 «Агро-старт» 1 : 1 «Вектра»
  24-11-2018 12:00 Єрківська ОТГ 4 : 4 «Слобода»
  24-11-2018 20:00 «Юніт» 1 : 1 «Старий город»
  24-11-2018 21:00 «Сміла» 2 : 3 «Альянс»

3 тур 02-12-2018 08:00 «Служба порятунку» 6 : 2 «Агро-старт»
  02-12-2018 09:00 «Вектра» 4 : 3 «Сміла»
  02-12-2018 10:00 «Слобода» 1 : 4 «Патріот»
  02-12-2018 11:00 «Старий город» 1 : 4 Єрківська ОТГ
  02-12-2018 12:00 «Гермес» 6 : 1 «Юніт»
  02-12-2018 21:00 «Granada-Makros» 4 : 7 «Юнайтед»

4 тур 16-12-2018 08:00 «Гермес» 2 : 0 «Патріот»
  16-12-2018 10:00 «Слобода» 2 : 4 «Сміла»
  16-12-2018 11:00 «Служба порятунку» 1 : 6 «Альянс»
  16-12-2018 13:00 «Granada-Makros» 6 : 4 Єрківська ОТГ
  16-12-2018 20:00 «Юніт» 0 : 4 «Юнайтед»
  16-12-2018 21:00 «Старий город» 2 : 0 «Агро-старт»

5 тур 23-12-2018 08:00 «Альянс» 0 : 0 «Вектра»
  23-12-2018 09:00 «Агро-старт» 3 : 7 «Слобода»
  23-12-2018 10:00 «Сміла» 0 : 4 «Служба порятунку»
  23-12-2018 11:00 «Юніт» 2 : 5 «Granada-Makros»
  23-12-2018 14:00 Єрківська ОТГ 2 : 4 «Гермес»
  23-12-2018 20:00 «Патріот» 6 : 1 «Старий город»

6 тур 13-01-2019 08:00 «Старий город» 1 : 5 «Альянс»
  13-01-2019 09:00 «Слобода» 2 : 1 «Вектра»
  13-01-2019 10:00 «Granada-Makros» 4 : 2 «Агро-старт»
  13-01-2019 11:00 «Гермес» 1 : 3 «Сміла»
  13-01-2019 13:00 «Юніт» 3 : 4 Єрківська ОТГ
  13-01-2019 21:00 «Юнайтед» 1 : 6 «Патріот»

7 тур 20-01-2019 08:00 «Агро-старт» 2 : 7 «Гермес»
  20-01-2019 09:00 «Сміла» 6 : 3 «Старий город»
  20-01-2019 12:00 Єрківська ОТГ 2 : 1 «Юнайтед»
  20-01-2019 15:00 «Патріот» 8 : 1 «Granada-Makros»
  20-01-2019 20:00 «Альянс» 1 : 2 «Слобода»
  20-01-2019 21:00 «Вектра» 5 : 2 «Служба порятунку»

8 тур 27-01-2019 08:00 «Служба порятунку» 2 : 3 «Слобода»
  27-01-2019 09:00 «Вектра» 4 : 1 «Старий город»
  27-01-2019 10:00 «Агро-старт» 4 : 4 «Юнайтед»
  27-01-2019 11:00 «Альянс» 1 : 4 «Гермес»
  27-01-2019 13:00 «Патріот» 8 : 1 «Юніт»
  27-01-2019 15:00 «Сміла» 4 : 1 «Granada-Makros»

9 тур 03-02-2019 08:00 «Юніт» 0 : 3 «Агро-старт»
  03-02-2019 09:00 «Старий город» 4 : 2 «Служба порятунку»
  03-02-2019 11:00 «Granada-Makros» 4 : 1 «Альянс»
  03-02-2019 13:00 Єрківська ОТГ 3 : 2 «Патріот»
  03-02-2019 20:00 «Гермес» 1 : 3 «Вектра»
  03-02-2019 21:00 «Юнайтед» 2 : 8 «Сміла»

10 тур 08-02-2019 18:00 «Альянс» 4 : 3 «Юнайтед»
  08-02-2019 19:00 «Вектра» 4 : 1 «Granada-Makros»
  15-02-2019 19:15 «Агро-старт» 2 : 3 Єрківська ОТГ
  15-02-2019 20:00 «Слобода» 1 : 1 «Старий город»
  15-02-2019 20:45 «Сміла» 4 : 2 «Юніт»
  15-02-2019 21:45 «Служба порятунку» 4 : 6 «Гермес»

11 тур 17-02-2019 09:00 «Гермес» 1 : 3 «Слобода»
  17-02-2019 10:00 «Патріот» 7 : 4 «Агро-старт»
  17-02-2019 11:00 «Granada-Makros» 9 : 5 «Служба порятунку»
  17-02-2019 13:00 Єрківська ОТГ 1 : 1 «Сміла»
  17-02-2019 14:00 «Юніт» 4 : 2 «Альянс»
  17-02-2019 21:00 «Юнайтед» 0 : 5 «Вектра»

12 тур 10-03-2019 08:00 «Старий город» 1 : 3 «Гермес»
  10-03-2019 08:55 «Слобода» 2 : 3 «Granada-Makros»
  10-03-2019 09:50 «Служба порятунку» 5 : 2 «Юнайтед»
  10-03-2019 10:45 «Вектра» 8 : 0 «Юніт»
  10-03-2019 11:40 «Альянс» 0 : 3 Єрківська ОТГ
  10-03-2019 20:00 «Сміла» 2 : 3 «Патріот»

13 тур 17-03-2019 08:00 «Granada-Makros» 2 : 1 «Старий город»
  17-03-2019 09:00 «Юнайтед» 1 : 4 «Слобода»
  17-03-2019 10:00 «Агро-старт» 0 : 3 «Сміла»
  17-03-2019 17:00 «Юніт» 2 : 5 «Служба порятунку»
  17-03-2019 18:00 «Патріот» 3 : 1 «Альянс»
  17-03-2019 19:00 Єрківська ОТГ 0 : 3 «Вектра»
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 6 28 - 1 18
2 "Златокрай-2017" 6 23 - 4 18
3 УТК 6 24 - 4 16
4 СК "Базис" 7 24 - 8 16
5 "Росава" 7 12 - 14 10
6 "Наша Ряба" 6 16 - 20 6
7 МСК Дніпро 6 8 - 11 4
8 "Олімп" 6 13 - 19 3
9 "Родень" 7 4 - 37 3
10 "Авангард" 7 5 - 39 0
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 5 32 - 6 13
2 "Майфон" 3 16 - 7 7
3 "Служба порятунку" 3 15 - 8 6
4 «Черкасигаз» 3 7 - 7 4
5 «Патріоти» 4 9 - 14 4
6 «Юрія-Фарм» 4 7 - 27 3
7 ДФС 4 9 - 26 0
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 4 17 - 3 12
2 "Патріот" 5 13 - 8 10
3 "Черкаські козаки" 5 15 - 11 10
4 МСК"Дніпро" 3 11 - 5 6
5 Олімп 3 9 - 8 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"