Вхід на сайт


Футзал. Кубок Черкащини. КАЛЕНДАР МАТЧІВ
П'ятниця, 28 грудня 2018, 11:59

15122018-345 1

Матчі проходять у двох групах і відбуваються у Звенигородці та Білозірї

 

БІЛОЗІРЯ

4 тур. 5.01.2019

Михайлівка - вихідний

10-00 Рувер - Арка

11-00 Олімп- Служба порятунку - Профіспорт-Динамо

12-00 13 состав- Олімп (Кам’янка)

 

5 тур. 12.01.2019

Профіспорт-Динамо - вихідний

10-00 Рувер - Михайлівка

11-00 Арка - 13 состав

12-00 Олімп (Кам’янка) - Олімп - Служба порятунку

 

6 тур. 19.01.2019

Рувер - вихідний

10-00 13 состав - Михайлівка

11-00 Олімп - Служба порятунку - Арка

12-00 Профіспорт-Динамо - Олімп (Кам’янка)

 

7 тур. 26.01.2019

Олімп (Кам’янка) - вихідний

10-00 Рувер - 13 состав

11-00 Михайлівка - Олімп - Служба порятунку

12-00 Арка – Профіспорт-Динамо

 

ЗВЕНИГОРДКА

3-4 тури, 30 грудня 2018р.

14:00 «Єрківська ОТГ»- ФК «Тальне-2»

15:00 СК «Базис»- ФК «Тальне»

16:00 «Шполабудматеріали » - СК «Мизинівка»

17:00ФК «Тальне»- «Єрківська ОТГ»

18:00 СК «Мизинівка»- СК «Базис»

19:00 ФК «Тальне»- ФК «Тальне-2»

 

5-6 тур, 12 січня 2019 р.

СК «Мизинівка»- «Єрківська ОТГ» 14-00

ФК «Тальне-2»- СК «Базис» 15-00

«Шполабудматеріали» -«Єрківська ОТГ» 16-00

СК «Мизинівка»- ФК «Тальне» 17-00

ФК «Тальне-2»- «Шполабудматеріали» 18-00

 

До другого етапу із груп виходять по три кращі команди

 
Афіша

1508 твоя сила

69277198 2470728953195321 8579752220973596672 n

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 9 58 - 26 22
2 "Майфон" 8 42 - 17 20
3 "Служба порятунку" 7 38 - 20 16
4 «Юрія-Фарм» 9 24 - 45 12
5 «Черкасигаз» 8 25 - 25 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 9 24 - 63 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 7 28 - 14 21
2 "Черкаські козаки" 7 17 - 15 13
3 МСК"Дніпро" 7 22 - 14 12
4 "Патріот" 7 15 - 18 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"