Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга 2018
Print
1 тур 28-04-2018 16:00 "Ніка" 0 : 6 "Базис"
  28-04-2018 16:00 "Росава" 6 : 0 "Спартак"
  28-04-2018 16:00 "Златокрай-2017" 3 : 1 "Альтаїр"
  28-04-2018 16:00 "Авангард" 1 : 5 УТК
  28-04-2018 16:00 "Олімп" 0 : 0 "Черкащина-Академія-2"
  28-04-2018 16:00 "Колос" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"

2 тур 05-05-2018 14:00 "Ніка" 0 : 6 УТК
  05-05-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Росава"
  05-05-2018 16:00 "Черкащина-Академія-2" 3 : 0 "Колос"
  05-05-2018 16:00 "Альтаїр" 2 : 0 "Олімп"
  05-05-2018 16:00 "Спартак" 2 : 1 "Авангард"
  05-05-2018 16:00 "Базис" 1 : 1 "Златокрай-2017"

3 тур 12-05-2018 16:00 "Златокрай-2017" 7 : 0 "Ніка"
  12-05-2018 16:00 "Авангард" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин"
  12-05-2018 16:00 "Олімп" 1 : 0 "Базис"
  12-05-2018 16:00 УТК 5 : 0 "Спартак"
  12-05-2018 16:00 "Колос" 0 : 1 "Альтаїр"
  12-05-2018 16:00 "Росава" 3 : 1 "Черкащина-Академія-2"

4 тур 19-05-2018 12:00 "Черкащина-Академія-2" 2 : 1 "Авангард"
  19-05-2018 16:00 "Альтаїр" 0 : 0 "Росава"
  19-05-2018 16:00 "Ніка" 1 : 0 "Спартак"
  19-05-2018 16:00 "Базис" 1 : 1 "Колос"
  19-05-2018 16:00 "Златокрай-2017" 5 : 0 "Олімп"

5 тур 26-05-2018 14:00 "Олімп" 3 : 2 "Ніка"
  26-05-2018 14:00 "Росава" 1 : 2 "Базис"
  26-05-2018 14:00 УТК 4 : 0 "Черкащина-Академія-2"
  26-05-2018 16:00 "Альтаїр" 5 : 1 "Авангард"
  26-05-2018 16:00 "Колос" 2 : 2 "Златокрай-2017"
  26-05-2018 16:00 "Спартак" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"

6 тур 02-06-2018 17:00 "Златокрай-2017" 1 : 4 "Росава"
  02-06-2018 17:00 "Ніка" 1 : 8 "ЛНЗ-Лебедин"
  02-06-2018 17:00 "Олімп" 1 : 1 "Колос"
  02-06-2018 17:00 "Черкащина-Академія-2" 7 : 0 "Спартак"
  02-06-2018 17:00 "Базис" 4 : 2 "Авангард"

7 тур 09-06-2018 17:00 "Росава" 1 : 0 "Олімп"
  09-06-2018 17:00 "Авангард" 2 : 5 "Златокрай-2017"
  09-06-2018 17:00 "Спартак" 1 : 7 "Альтаїр"
  09-06-2018 17:00 УТК 2 : 1 "Базис"
  09-06-2018 17:00 "Колос" 5 : 0 "Ніка"

8 тур 16-06-2018 17:00 "Ніка" 1 : 2 "Черкащина-Академія-2"
  16-06-2018 17:00 "Олімп" 2 : 1 "Авангард"
  16-06-2018 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"
  16-06-2018 17:00 "Колос" 2 : 1 "Росава"
  16-06-2018 17:00 "Базис" 5 : 1 "Спартак"
  16-06-2018 17:00 "Златокрай-2017" 2 : 2 УТК

9 тур 23-06-2018 17:00 УТК 2 : 0 "Олімп"
  23-06-2018 17:00 "Спартак" 1 : 9 "Златокрай-2017"
  23-06-2018 17:00 "Росава" 6 : 0 "Ніка"
  23-06-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 3 : 0 "Базис"
  23-06-2018 17:00 "Авангард" 2 : 8 "Колос"
  23-06-2018 17:00 "Черкащина-Академія-2" 1 : 3 "Альтаїр"

10 тур 30-06-2018 15:00 "Базис" 4 : 2 "Черкащина-Академія-2"
  30-06-2018 17:00 "Колос" 0 : 0 УТК
  30-06-2018 17:00 "Ніка" 0 : 6 "Альтаїр"
  30-06-2018 17:00 "Росава" 8 : 0 "Авангард"
  30-06-2018 17:00 "Златокрай-2017" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин"
  30-06-2018 17:00 "Олімп" 9 : 3 "Спартак"

6 тур 04-07-2018 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 УТК

7 тур 04-07-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Черкащина-Академія-2"

11 тур 07-07-2018 17:00 "Спартак" 0 : 6 "Колос"
  07-07-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 4 : 0 "Олімп"
  07-07-2018 17:00 "Авангард" 6 : 0 "Ніка"
  07-07-2018 17:00 "Альтаїр" 2 : 1 "Базис"
  08-07-2018 17:00 "Черкащина-Академія-2" 1 : 2 "Златокрай-2017"
  08-07-2018 17:00 УТК 7 : 1 "Росава"

4 тур 14-07-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 5 : 2 УТК

12 тур 18-08-2018 16:00 "Базис" 4 : 2 "Ніка"
  18-08-2018 17:00 "Спартак" 2 : 1 "Росава"
  18-08-2018 17:00 УТК 8 : 0 "Авангард"
  18-08-2018 17:00 "Альтаїр" 5 : 1 "Златокрай-2017"

тех.перемога 23-08-2018 00:00 "Черкащина-Академія-2" 0 : 1 "Ніка"
  23-08-2018 00:00 "Черкащина-Академія-2" 0 : 1 "Базис"
  23-08-2018 00:00 "Черкащина-Академія-2" 0 : 1 "Олімп"
  23-08-2018 00:00 "Черкащина-Академія-2" 0 : 1 "Росава"
  23-08-2018 00:00 "Черкащина-Академія-2" 0 : 1 УТК
  23-08-2018 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 0 : 1 "Альтаїр"
  23-08-2018 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 0 : 1 "Златокрай-2017"
  23-08-2018 00:00 УТК 1 : 0 "Колос"
  23-08-2018 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 0 : 1 "Колос"
  23-08-2018 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 0 : 1 "Авангард"
  23-08-2018 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 0 : 1 "Спартак"
  23-08-2018 00:00 "Базис" 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  23-08-2018 00:00 "Олімп" 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  23-08-2018 00:00 "Ніка" 1 : 0 "Колос"
  23-08-2018 00:00 "Росава" 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  23-08-2018 00:00 УТК 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  23-08-2018 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 0 : 1 "Ніка"
  23-08-2018 00:00 "Альтаїр" 1 : 0 "Черкащина-Академія-2"
  23-08-2018 00:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Черкащина-Академія-2"
  23-08-2018 00:00 "Колос" 1 : 0 "Черкащина-Академія-2"
  23-08-2018 00:00 "Авангард" 1 : 0 "Черкащина-Академія-2"
  23-08-2018 00:00 "Спартак" 1 : 0 "Черкащина-Академія-2"

13 тур 25-08-2018 17:00 "Колос" 4 : 0 "Авангард"
  25-08-2018 17:00 "Ніка" 2 : 1 "Олімп"
  25-08-2018 17:00 "Златокрай-2017" 3 : 1 "Спартак"
  25-08-2018 17:00 "Базис" 2 : 1 "Альтаїр"

14 тур 01-09-2018 17:00 "Альтаїр" 7 : 0 "Ніка"
  01-09-2018 17:00 "Авангард" 1 : 0 "Олімп"
  01-09-2018 17:00 "Спартак" 0 : 1 "Базис"
  01-09-2018 17:00 УТК 1 : 3 "Златокрай-2017"
  01-09-2018 17:00 "Росава" 0 : 0 "Колос"

15 тур 07-09-2018 17:00 "Базис" 2 : 4 УТК
  08-09-2018 16:00 "Ніка" 0 : 5 "Авангард"
  08-09-2018 16:00 "Альтаїр" 5 : 0 "Спартак"
  08-09-2018 16:00 "Олімп" 0 : 2 "Росава"
  08-09-2018 16:00 "Златокрай-2017" 0 : 0 "Колос"

16 тур 15-09-2018 16:00 "Олімп" 0 : 2 "Альтаїр"
  15-09-2018 16:00 "Авангард" 3 : 3 "Базис"
  15-09-2018 16:00 УТК 6 : 1 "Ніка"
  15-09-2018 16:00 "Росава" 0 : 2 "Златокрай-2017"
  15-09-2018 16:00 "Колос" 6 : 0 "Спартак"

17 тур 22-09-2018 13:00 "Спартак" 0 : 5 УТК
  22-09-2018 16:00 "Златокрай-2017" 5 : 0 "Авангард"
  22-09-2018 16:00 "Базис" 3 : 0 "Олімп"
  22-09-2018 16:00 "Альтаїр" 3 : 0 "Колос"
  22-09-2018 16:00 "Ніка" 1 : 3 "Росава"

18 тур 29-09-2018 16:00 "Спартак" 0 : 4 "Ніка"
  29-09-2018 16:00 "Авангард" 1 : 2 "Росава"
  29-09-2018 16:00 УТК 5 : 1 "Альтаїр"
  29-09-2018 16:00 "Колос" 0 : 3 "Базис"
  29-09-2018 16:00 "Олімп" 0 : 0 "Златокрай-2017"

12 тур 06-10-2018 15:00 "Колос" 0 : 3 "Олімп"

13 тур 06-10-2018 15:00 "Росава" 0 : 4 УТК

19 тур 13-10-2018 15:00 "Базис" 1 : 4 "Росава"
  13-10-2018 15:00 "Авангард" 1 : 2 "Альтаїр"
  13-10-2018 15:00 "Спартак" 1 : 2 "Олімп"
  13-10-2018 15:00 "Ніка" 4 : 11 "Златокрай-2017"

20 тур 20-10-2018 15:00 "Златокрай-2017" 3 : 0 "Базис"
  20-10-2018 15:00 "Олімп" 0 : 4 УТК
  20-10-2018 15:00 "Авангард" 3 : 0 "Спартак"
  20-10-2018 15:00 "Росава" 1 : 2 "Альтаїр"
Чемпіонат обл. Екстраліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ЛНЗ 3 13 - 8 7
2 «Край» 3 9 - 3 6
3 «Майфон» 3 6 - 4 5
4 «ПП Валюк» 3 6 - 4 4
5 «Рувер» 2 1 - 6 3
6 «Шарм» 2 3 - 3 2
7 «Цетус» 3 4 - 5 2
8 «Енергія» 2 3 - 4 1
9 «Рятівник» 3 3 - 11 1
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Карбон» 3 12 - 8 6
2 «Хімелектробуд» 2 6 - 4 6
3 «Яснозір’я» 3 8 - 8 4
4 МСК «Дніпро» 3 4 - 4 4
5 «Громада» 3 5 - 7 4
6 «Наша Ряба» 2 8 - 7 3
7 «Колос» 3 11 - 12 3
8 «Рятівник-2» 3 5 - 7 2
9 Шполабудматеріали 2 5 - 7 1
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Гермес» 3 12 - 6 7
2 «Вектра» 3 10 - 5 7
3 Єрківська ОТГ 3 11 - 7 7
4 «Юнайтед» 3 12 - 7 6
5 «Альянс» 2 6 - 4 6
6 «Патріот» 3 8 - 8 6
7 «Слобода» 3 9 - 8 4
8 «Служба порятунку» 3 10 - 8 3
9 «Granada-Makros» 2 7 - 10 1
10 «Агро-старт» 3 5 - 10 1
11 «Старий город» 3 2 - 8 1
12 «Юніт» 3 2 - 11 1
13 «Сміла» 2 5 - 7 0
Зимова "Бізнес-ліга"
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Юрія-Фарм» 2 20 - 8 6
2 "Майфон" 1 8 - 4 3
3 «Капрі-Трейд» 2 12 - 10 3
4 «Фотоприлад» 1 6 - 4 3
5 «Патріоти» 0 0 - 0 0
6 «Черкаські козаки» 2 9 - 19 0
7 «Черкасигаз» 2 5 - 15 0
плакат

 

IMG-acfd21f48fedf12c91000e09ea36554c-V

baners 

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"