Вхід на сайт


Першість Черкаської обл. з футболу 2018 р. І ліга (група А) 2018
Print
1 тур 13-05-2018 16:00 "Спартак-2" 3 : 4 "Урожай"
  13-05-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 2 : 0 ФК "Сміла"
  13-05-2018 16:00 "Слобода" 0 : 0 ФК "Будище"
  13-05-2018 16:00 "Колос" 3 : 3 "Родень"

2 тур 20-05-2018 16:00 "Урожай" 2 : 1 ФК "Будище"
  20-05-2018 16:00 ФК "Сміла" 2 : 2 "Слобода"
  20-05-2018 16:00 "Спартак-2" 3 : 5 "Колос"
  23-05-2018 16:00 "Родень" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин-2"

3 тур 27-05-2018 16:00 "Колос" 1 : 1 "Урожай"
  27-05-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 4 : 0 "Спартак-2"
  27-05-2018 16:00 "Слобода" 0 : 0 "Родень"
  27-05-2018 16:00 ФК "Будище" 4 : 2 ФК "Сміла"

4 тур 03-06-2018 12:00 "Родень" 0 : 1 ФК "Будище"
  03-06-2018 17:00 "Урожай" 7 : 0 ФК "Сміла"
  03-06-2018 17:00 "Спартак-2" 0 : 6 "Слобода"
  03-06-2018 17:00 "Колос" 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин-2"

5 тур 10-06-2018 11:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" - : - "Урожай"
  10-06-2018 17:00 "Слобода" 2 : 1 "Колос"
  10-06-2018 17:00 ФК "Будище" 5 : 0 "Спартак-2"
  10-06-2018 17:00 ФК "Сміла" 2 : 1 "Родень"

6 тур 17-06-2018 17:00 "Урожай" 2 : 0 "Родень"
  17-06-2018 17:00 "Спартак-2" 1 : 1 ФК "Сміла"
  17-06-2018 17:00 "Колос" 3 : 1 ФК "Будище"
  17-06-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 0 : 1 "Слобода"

7 тур 24-06-2018 17:00 "Слобода" 0 : 1 "Урожай"
  24-06-2018 17:00 ФК "Будище" 3 : 2 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  24-06-2018 17:00 ФК "Сміла" 2 : 4 "Колос"
  24-06-2018 17:00 "Родень" 4 : 2 "Спартак-2"

8 тур 05-08-2018 17:00 "Урожай" 11 : 2 "Спартак-2"
  05-08-2018 17:00 "Родень" 3 : 1 "Колос"
  05-08-2018 17:00 ФК "Сміла" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  05-08-2018 17:00 ФК "Будище" 0 : 3 "Слобода"

9 тур 12-08-2018 17:00 ФК "Будище" 3 : 2 "Урожай"
  12-08-2018 17:00 "Слобода" 2 : 2 ФК "Сміла"
  12-08-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 2 : 1 "Родень"
  12-08-2018 17:00 "Колос" 4 : 0 "Спартак-2"

10 тур 19-08-2018 17:00 "Урожай" 2 : 3 "Колос"
  19-08-2018 17:00 "Спартак-2" 2 : 6 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  19-08-2018 17:00 "Родень" 0 : 3 "Слобода"
  19-08-2018 17:00 ФК "Сміла" 1 : 2 ФК "Будище"

11 тур 26-08-2018 17:00 ФК "Сміла" 0 : 2 "Урожай"
  26-08-2018 17:00 ФК "Будище" 3 : 1 "Родень"
  26-08-2018 17:00 "Слобода" 3 : 0 "Спартак-2"
  26-08-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 0 : 1 "Колос"

12 тур 02-09-2018 17:00 "Урожай" 2 : 1 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  02-09-2018 17:00 "Колос" 1 : 1 "Слобода"
  02-09-2018 17:00 "Спартак-2" 1 : 8 ФК "Будище"
  02-09-2018 17:00 "Родень" 2 : 1 ФК "Сміла"

13 тур 09-09-2018 16:00 "Родень" 4 : 2 "Урожай"
  09-09-2018 16:00 ФК "Сміла" 3 : 2 "Спартак-2"
  09-09-2018 16:00 ФК "Будище" 2 : 2 "Колос"
  09-09-2018 16:00 "Слобода" 2 : 0 "ЛНЗ-Лебедин-2"

14 тур 16-09-2018 16:00 "Урожай" 1 : 4 "Слобода"
  16-09-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 3 : 1 ФК "Будище"
  16-09-2018 16:00 "Колос" 3 : 1 ФК "Сміла"
  16-09-2018 16:00 "Спартак-2" 1 : 1 "Родень"
Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 МСК "Дніпро" 8 14 - 8 17
2 ФК "Петриківка" 7 17 - 5 16
3 "Голкіпер" 8 14 - 11 13
4 МФК "Кремінь" 8 14 - 12 12
5 "Маолдіс" 8 12 - 13 10
6 ДЮФК "Олімпік" 8 11 - 20 5
7 ФК "Нікополь" 7 7 - 20 3

 ПРОВОДИТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8 серед ветеранів 40+

Змагання, які проводить міська федерація футболу Черкас, відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів на КП «Центральний стадіон».

Контактні телефони для довідок:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

 

 У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"