Вхід на сайт


Відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Мрія» (Черкаський р-н) з боксу
Середа, 03 квітня 2019, 13:00

0304 IMG E4459

У залі боксу «Ринг» Червонослобідської ОТГ відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Мрія» із боксу серед юнаків та дівчат

У чемпіонаті прийняли участь спортсмени відділення боксу: Геронимівки (тренер Борис Іскра), Руської Поляни (тренер Юрій Коваль), Свидівка (тренер Олег Сопілков) та господарі на чолі тренера Сергія Шленчака, а також запрошені гості: відділення КДЮСШ «Вулкан» (тренер Сергій Ткаченко), Вергунівська секція єдиноборств СК «Файтер» (тренер Олександр Філінський), СК «Манеж» (тренер Сергій Бовт).

На урочисту церемонію відкриття завітали почесні гості: голова районної державної адміністрації, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Яріш; заступник міського голови, віце-президент Черкаської обласної федерації боксу, депутат Черкаської обласної ради – Юрій Ботнар. Від імені обласної федерації боксу гості вручили тренерам боксерський спортивний інвентар: боксерський ринг, боксерські груші, боксерські рукавиці та шоломи.

Протягом чемпіонату відбулось 37 боїв серед різних вагових і вікових категорій, які судила суддівська колегія на чолі головного судді Сергія Бовта.

3004 IMG E4406

 

Переможцями у різних вагових та вікових категоріях стали:

 

2011 р.н.

Вагова категорія 23 кг.

Кравченко Саша

Москаленко Артем

Вагова категорія 26 кг.

Шмагайло Андрій

 

2009-2010 р.н.

Вагова категорія 24 кг

Савченко Стас

Вагова категорія 25,5 кг

Шепер Даніїл

Распутько Максим

Вагова категорія 27 кг

Запорожець Максим

Вагова категорія 28,5 кг

Чепурний Даніїл

Вагова категорія 30 кг

Власов Дмитро

Вагова категорія 37,5 кг

Кравченко Ілля

Вагова категорія 47 кг

Олексієнко Данило

 

2007-2008 р.н.

Вагова категорія 30,5 кг

Шраменко Артур

Басов Глеб

Вагова категорія 32 кг

Кондратенко Владислав

Вагова категорія 33,5 кг

Скакун Ерік

Вагова категорія 35 кг

Бурячинський Назар

Вагова категорія 36,5 кг

Яровенко Єгор

Вагова категорія 38 кг

Маркін Максим

Вагова категорія 39,5 кг

Нагорний Назар

Вагова категорія 47 кг

Половинка Дмитро

Вагова категорія 54 кг

Бурлука Ілля

Вагова категорія 60 кг

Мартиненко Олександр

 

2005-2006 р.н.

Вагова категорія 37 кг

Кравченко Дмитро

Вагова категорія 41,5 кг

Абакумов Олександр

Вагова категорія 44,5 кг

Олійник Ярослав

Вагова категорія 48 кг

Скринський Андрій

Вагова категорія 50 кг

Стельмашов Юрій

Вагова категорія 56 кг

Маркін Володимир

Вагова категорія 72 кг

Сула Ростислав

 

2003-2004 р.н.

Вагова категорія 44 кг

Запорожець Олександр

Вагова категорія 54 кг

Харенко Антон

Вагова категорія 60 кг

Іванов Назар

Вагова категорія 63 кг

Прокопенко Вадим

Вагова категорія 70 кг

Стеблина Євген

 

2001-2002 р.н.

Вагова категорія 56 кг

Баландіков Дмитро

Вагова категорія 60 кг

Бокза Олександр

Вагова категорія 64 кг

Бурим Іван

Вагова категорія 75 кг

Вітряк Віктор

 

Джерело: ДЮСШ «Мрія»

 
Афіша

1508 твоя сила

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"